O nás

Představujeme se

O naší společnosti

Společnost SEDPO se zabývá vzděláváním sportovců. 
Naším mottem je: studuj, sportuj - sportuj, studuj. Chceme docílit podobného
modelu, který je nastaven v Severní Americe nebo ve Skandinávii, kde i při vrcholovém a výkonnostním sportu, je vzdělání velmi důležitou součástí.


Founder, CEO, Teacher & Coach


David Ohnutek

Zakladatel agentury SEDPO. Rodák ze Zlína, který po vystudování střední hotelové školy odešel do Prahy a studoval Fakultu tělesné výchovy a sportu. 

Jako hráč působil ve Zlíně, Vsetíně, Praze a ze zahraničních angažmá v Anglii a v Norsku. 

Jako trenér dětí a mládeže ve Zlíně, v Liberci a Praze. Trenérskou kariéru vždy kombinoval s učitelskou, a to v  aprobaci angličtiny a tělocviku. 

Učil také na prestižní soukromé škole Riverside school of Prague, což považuje za svou nejlepší pracovní zkušenost. 

V současnosti působí jako externí učitel tělocviku na               1. Slovanském gymnáziu v Praze. 

Za svůj největší sportovní úspěch považuje zápasy v reprezentaci do U19 a U20 let České republiky, postup do    1. ligy v Šumperku, stříbrnou medaili na mistrovství světa v inline hokeji v Americe, Detroitu a běh s olympijskou pochodní v japonském Naganu v roce 1998. 


International Relations & Eagles Director


Sharon Machuga Chelko 

Sharon vystudovala Thunderbirds School of Global Management v Arizoně, které zakončila titulem MBA. Po studiu pracovala několik let v korporátních společnostech zaměřených na finance a ekonomiku, konkrétně u firem PWC a Deloitte & Touche a poté se věnovala rizikovým investicím a finačnímu poradenství.

Práce v Sedpo Sport & Education je pro Sharon výzvou a zároveň velmi zajímavou příležitostí. Kombinuje to její lásku ke sportu, konkrétně k hokeji, který hrají její 3 synové. Zároveň je ráda za pracovní prostředí s lidmi, pro které je práce jejich koníčkem. Co může být víc?

Sharon, rozená Američanka, chtěla vždy cestovat a žít v zahraničí. Pracovně pobývala v Polsku, Chorvatsku, Španělsku, Rusku a Francii, nyní žije Sharon s manželem Alanem a dětmi již 10 let v Praze.

Sharon je ve společnosti SEDPO Sport & Education zodpovědná za zahraniční výměné pobyty studentů a jejich vzdělávání, koordinaci jazykového vzdělání v klubech a individuálního studia a sekci management pro zahraniční hráče.